Ara
  • pelin düştegör

Çatı , Cephe ve İçmimari Çözümler Üretiyoruz

Mobil evler Türkiye platformu üzerinden bize ulaşabileceğiniz bir iletişim kanalı oluşturduk. Bu kanal üzerinden, çatı yağmur iniş sistemleri; cephe izolasyon, betopan, mantolama, aluminyum kompozit, prekast kaplama çözümleri; içmimari (çocuk odası, yatak odası, mutfak, salon, banyo, vb) kapalı balkon, kış bahçesi, boya badana, özel mobilya işleri konularında fabrikadan apartmanınıza, villanıza / müstakil evinize, ürün + hizmet satışı gerçekleştiriyoruz.


Öncelikle projenizi, ihtiyacınızı ve bilginiz sahilinde ise metrajınızı paylaşarak teklif isteyebilirsiniz. Bizimle iletişim kurmanız oldukça kolay ve hızlı : hemen tıklayın.Projenize özel renkte üretilecek metal özel boyalı dikdörtgen kesitli yağmur iniş sistemlerimizle tanışın istiyoruz. Fabrikasından çıkıp projenize teslim olacak şekilde malzeme ya da montaj dahil malzeme + işçilik teklifinizi hemen alın.

Cepheleriniz artık 10 yıl malzeme garantili olabilir. Montaj ekibimiz Tepe firmasının Betopan malzemesini kullanarak milyon m2 deneyime ulaştı. Kendinden renkli ya da sahada boya işlemi ile sınırsız doku ve renk alternatifindeki özel ölçülü cephe panelleri sayesinde yangın, ses ve ısı izolasyonu bir arada sağlanır. Hemen teklifinizi istemeyi unutmayın. Özellikler güçlendirme + tadilat yapılacak eski binaların cepheleri için mantolamanın çok ilerisinde bir performans elde edeceğinizi belirtmek isteriz.


Teşvikiye'deki evinize yeni taşınacaksınız ve fakat birçok dekorasyon işi yapan firma bünyesinde mimar bile yok, mağdur olmak istemiyorsunuz. Gönül rahatlığıyla bize ulaşabilir, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. info@pdesgn.com 'a mail atabilir, web sitemizden mesaj yollayabilirsiniz.


#cephekaplama #içmimari #dekorasyonişleri #usta #mimar #içmimar

3 görüntüleme0 yorum